hande soral fan

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

burak sağyaşar röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
tülin
Admin
Admin

TAKIMLAR :
RUH HALLERİ :

MesajKonu: burak sağyaşar röportaj   Çarş. Kas. 12, 2008 12:46 pm

oyunculuğa nasil basladin?

10 yaşından beri bu mesleği yapmayı istiyordum fransız okulnda okurken bir çok tiyatro festivali ve amatör tiyatro grupları kurdular.turnelere katıldık oradaki oyuncu koçlarından dersler aldık 16 yaşındayken liseler arası tiyatro festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldım .istanbul'a yerleştikten sonra gaye sökmen ajansına gittim molped ülker rocco reklamlarında oynadım ve yemin adlı dizide oynadım.

neden üniversitede oyunculuk üzerine bir eğitim almadın?

konservatuvar sınavlarında hazırlanmıştım hatta tekstlerime kadar her şey hazırdı ama son dakikada galatasaray üniversitesi sosyoloji bölümüne girdim oyunculuk üzerine bir eğitim almayı düşünüyor musun? kamera oyunculuğu aldım ama tam olarak piştim diyemem oyuncu koçum uğur demirpehlivan'dan hala dersler alırım annenin yapımcı olması senin diğer oyuncu adaylarından 1-0 önde başlamanı sağlıyor peki hiç diğerlerine haksızlık olabileceğini düşündün mü? ailede film dünyasından biri varsa bir şekilde insan içine alıyor ben doğduğum zaman zaten annem yönetmenlik yapıyordu 3 yaşından beri setlerdeyim bu yüzden etkilenmişimdir fakat bazı zamanlarda insanların anne babalarının bu sektörde olması çok ta iyi olmuyor 1-0 önde miyim onu bilmiyorum ama annem ilk zamanlar çok akrşı çıktı bu mesleği yapmamam gerektiğini söyledi fakat ben çok istiyordum ben çabuk fikir değiştiren bir insan olduğum için yardım etmeyeceğini söyledi ben de annemden habersiz gaye sökmen ajansına gittim ve anlaşma yaptım reklamlarda oynadıktan sonra bu işi gerçekten sevdiğimi anladım oyunculuk gereçkte disiplin isteyen bir iş sabahın erekn saatinde kalkmak dinç olmak setlerde belki de 24 saat çalışmak sevmediğiniz zaman yapamayacağınız bir şey

kendini yetenekli görüyor musun?

ben hiçbir zaman çok yetenekliyim çok iyiyim diye bir şey söylemedim ama severek yaptığım için galiba o yüzüme yansıyor küçük kadınlar dizisiyle bir anda kızların idolu oldun bu durum hoşuna gidiyor mu? lk zamanlarda bunları kuzenlerim takip ediyordu ben de sonradan internetten takip edince bir kütle oluşamya başladığını gördüm .bu kadar kısa zamanda izleyenlerimin sevenlerimin olması güzel bir şey ilerleyen zamalarda da böyle devam etmesini ister misin?sadece kızlar yada erkekler beğensin diye bir arzum yok tabiki bundan sonr beni desteklemelerini isterim bir nevi onlar beni duyuruyor .

kendini yakışıklı mı buluyorsun sevimli mi?

böyle şeyler sorulduğunda çok utanıyorum ben aynanın karşısında geçip yakışıklıyım ya da sevimliyim gibi laflar söyleyemem ama sevimli olduğumu söylüyorlar önümüzdeki zamanlarda dahil olmak istediğin bir proje var mı? sinema filminde oynamayı istiyorum insanlara katkıda bulanabileceğim projelerde yer almak istiyorum

canlandırdığın utku ile burak arasında ortak yönler var mı?

insanları sevmesi ve mütevazlığı olabilir utkuyla o konuda aynıyız gençliğimi belki de onun gibi yaşmadım ama benzer yönlerimiz var ben o enerjimi ve sevimli hallerimi utkuda gösterebiliyorum
Pundof

RUH HALLERİ :

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar röportaj   C.tesi Kas. 22, 2008 12:17 am

Paylaşım için teşekkürler
peLin
Moderatör
Moderatör

TAKIMLAR :
RUH HALLERİ :

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar röportaj   Paz Kas. 23, 2008 5:06 pm

saol tülin ablaa

Moderatör
Moderatör

TAKIMLAR :
RUH HALLERİ :

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar röportaj   Paz Ara. 14, 2008 3:40 pm

paylasımın için saol

burak sağyaşar röportaj
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ekin TÜRKMEN [ röportaj ]
» İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj...
» Yılmaz Güney'le Yapılan Son Röportaj
» Birlikte İlk Röportajları Demi & Joe
» HEPSİYLE RÖPORTAJ